O nas

Oferta Altiplano to zestaw technik, które pozwalają na tworzenie nowego standardu nieruchomości. Nasza spółka zarządza nieruchomościami mieszkaniowymi
i obiektami komercyjnymi przejętymi od takich firm jak: Atlas Estates, Ronson Development, LC Corp, Longbridge, Bouygues Immobilier, Corpores, JW Construction, PRK 7 Nieruchomości.

Idea naszej działalności to coś więcej niż tylko konieczność utrzymania powierzonych nam obiektów w stanie niepogorszonym. Zaangażowanie i twórcze podejście do każdej naszej realizacji gwarantuje wysoką efektywność pracy, a tym samym sprostanie oczekiwaniom naszych Klientów. Innowacyjne rozwiązania stosowane przez zespół Altiplano przełamują stereotyp identyfikowania ogółu usług zarządzania nieruchomościami jako pracy odtwórczej, sztampowej i mało efektywnej. Tym co nas wyróżnia jest także podejmowanie konkretnych inicjatyw zmierzających do integracji środowiska zarządców nieruchomości oraz promowania najwyższych standardów pracy.

Blisko trzydziestoosobowy zespół pracowników Altiplano to jeden z kluczowych czynników sukcesu naszej firmy. Fachowość i kompetencje to cechy, którymi kierowaliśmy się budując profesjonalną kadrę specjalistów. Dbamy o ciągły rozwój naszych pracowników, którzy zdobywając nowe umiejętności poszerzają potencjał wykonawczy naszej spółki.

  • zarządzamy i administrujemy nieruchomościami w oparciu o blisko piętnastoletnie doświadczenie i najwyższy poziom kompetencji
  • posiadamy strukturę wewnętrzną zapewniającą wysoką skuteczność wykonywanych usług
  • nasza sytuacja finansowa oraz forma prawna gwarantuje wysoką wiarygodność
  • dysponujemy blisko 30 osobowym zapleczem kadrowym w postaci doświadczonego
    i zmotywowanego zespołu etatowych pracowników
  • cechują nas najwyższe standardy pracy
  • naszymi atutami są elastyczny sposób podejścia do każdej realizacji oraz twórcze myślenie